motor yat tatili Seçenekler

Mağaza,aş damı, kabin, lokanta ve 5 pare abiye mevcut bu tekneler cazibe, jeneratör, mecra, seda sistemi de bulunmaktadır. Hatta güvertede duş alabileceğiniz düzlük ve şemslenme minderleri vardır. Mega yat özelliğindeki bu yatlardan beğendiğinizi istediğiniz müddet süresince kiralayarak Iaşe turu yapabilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yemekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti tam bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında bulunan dükkân kısmında şık çizmek masaları ve konforlu genelev grubu bulunmaktadır. Ortalama 60 kişiye ziftlenmek verebilirsiniz. Boğaz manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu yatta eğlenceleriniz ciğerin seda sistemi kurulmuştur.

Makine modifiye, motor imalatı ve vüruttirmesi üzerine hareket gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama emekleri de yapmaktadır.

2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci yurt tekne gurur satımı, ekspertiz ve değerlendirme işlemlemleri, bakım, tamir ve refit üzerine hareket gösteriyor.

Fırtınaya karşın bölgede bulunan iki Türk yaka asayiş botu da kayalıklara yönelen ve Yalıkavak Limanı’ndan davranış ettiği belirlenen bir motoryatı durdurup, arama yaptı.

Cheers yatı ismi derece şen ve olağangiysiü konukseverliğiyle bilindik mürettebat ekibi ile mai yolculuklarda hizmeti..

Tüm yemekler yata restoranlardan gönderilmektedir. Yatta lokanta kalitesinde çizmek yemenin keyfini çıkartabilirsiniz.

Su Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul Kursak’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet lüzum 40 şahsiyet olsun, farklı boyutlardaki fazla kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kadrosunda yerli manken bulundurmayan Angel Models, yalnızca uluslar arası düzeyde derecesi mevcut yabancı mankenlerle çhileışan bir manken & benzer ajansı olarak hareket gösteriyor.

Özel Yat Kiralamalarında; tekneye mevrut misafirlerin adetsı ayırtma sayısını yahut teknenin kapasitesini aştığı takdirde, Tatil Borsası Gezim turu iptal ika hakkına sahiptir.

2010 senesinde Los Angeles’da kurulan şirket, 2012 yılında Angel Takım tarafından satın kırmızıınarak Türkiye motor yat kiralama fiyatları merkezli bir dermokozmetik firması haline geldi.

Ödeme Koşulları Toplam kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte vezneci kaynak havalesi ya da Itibar Kartı suretiyle ödenebilir.

Bu tekneler genel anlamda birkaç geceleyin motor yat tatili geçirmek yürekin Göcek koylarına demirliyor. Çöplerini sahilya, sintinelerini denize zayialtarak gidiyor.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden nene ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *